KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12246006
nr 1224 6006
Yuri Siomash
(1948-2010), Ukraina
Oljemålning, Stilleben. Signerad a tergo samt monogramsignatur, 1986. Olja på duk på pannå, 85x64 cm, katalog medföljer
Yuri Siomash, ukraninsk bildkonstnär född 1948, död 2010.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:39:53
10/12 18:31:45
- Klassiska
10 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska